Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lassan elcuccolnék, az elképze...

Lassan elcuccolnék, az elképzeléseim a következők (lent), igy működhet?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, 24 évesen még nem, de 26 éves korom óta már szükségességét érzem, hogy valahogy egyedül elcuccoljak, mármint el a szülőktől. Sajnos munkám nem mindig volt, amikor akartam, kertes házban élünk, eléggé nehezen tudnám magamat panelbe beszoktatni. Sajnos, még kis lakások is elég drágán vannak, igy fogalmam nincs, hogyan vegyek sajátot (olyanok, hogy hitel, amit 100 évig fogok törleszteni, na kösz nem). Albérlet lenne a megoldás addig, amig meg nem öröklöm a szülői házat. Nincs testvérem, igy ilyen problémák nem merülnek fel.

Igy működhet a dolog?


2013. dec. 7. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Most erre a "kérdésre" komolyan választ vársz?

Ha igen, akkor: igen...

2013. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért, mi a gond vele?
2013. dec. 7. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
28 évesen arra vársz hogy a szüleid meghaljanak hogy megörökölhesd a házat ? No COMMENT !!!!!
2013. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ez fészpalm......
2013. dec. 7. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, lakj albérletben. olcsóbb ha van lakótársad, oszlanak a költségek.

az örökségre ne fend a fogad, inkább adj hálát a magasságosnak, hogy élnek a szüleid.


nem tudom, h családot akarsz-e, de ha igen, akkor kezdj el már most valami megtakarítást ha nem albérletben akarod felnevelni az utódaidat.

és egy kis matek így a végére: 20 éves voltam mikor a nagyszüleim elhunytak, ebből világosan látható, hogy jó esetben akkor költözöl majd vissza a szülői házba, amikor a saját kölyköd "kirepül".


persze lehet gyereked 40 évesen is, akkor csak pár évet kell kibekkelni vele az albiban.

2013. dec. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is matekozok kicsit. A szüleim most 50 évesek és mindkét nagymamám él még, használja a lakását/házát. Lehet előbb lejárna a hiteled, minthogy haza tudj költözni, de a te dolgod. Szerintem gáz arra várni, hogy mikor dobják fel a szüleid végre a pacskert, mert akkor beköltözhetsz a házba... Lehet holnap megtörténik, de ha szerencséd van majd csak 30 év múlva.

Addig bármi történhet velük is, el kell adniuk a házat, kisebbe költöznek, vagy egyáltalán nem is rád íratják, másra hagyják. Akkor mi lesz? Vagy ha te harapsz előbb fűbe nem ők?

2013. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!