Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kezdő, haladó vagy profi...

Kezdő, haladó vagy profi antizöld környezetellenes vagyok?

Figyelt kérdés

Fűtés: hivatalosan fabrikett, mellé napi 1-2 petpalack

bevásárlás: kenyérhez, zöldséghez, nejlnzacskó van

húsevő vagyok

étel szárm. helyére nem sokat figyelek


2013. dec. 8. 08:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Primitív vagy drágaságom, nem "antizöld".

És nem a (szerinted) környezetellenes viselkedésed miatt, hanem azért, mert azt hiszed, hogy bármit is számít(asz).

2014. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja, megmagyarázom, mert IQ-d nem túl magas:

Egy fecske nem csinál nyarat.

Hiába vagy te az az egy szál hülye, aki ilyen megfontolásból éget PET palackot, attól te egyedül nem fogod halálra szennyezni a bolygót. Hiába büszkélkedsz vele :)

2014. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Úgy látom, ez a kérdés az ostoba emberek bosszantására jött létre.

És az ostoba emberek jöttek is a horogra. :)


Azért aki szerint a hagyományos izzó többe kerül, az számolja már ki, hogy egy energiatakarékos izzó (azaz fénycső) ára plusz az általa elfogyasztott áram hogy viszonyul az összességében ugyanennyi időt kibíró izzók árához plusz áramköltségükhöz. Nagyjából egyforma összeg jön ki. (Az energiatakarékosak legfeljebb felét bírják ki, mint ami fel van tüntetve a csomagoláson, mivel a gyakori kapcsolgatást nem szeretik, a megadott élettartam folyamatos világításra vonatkozik.)

Ráadásul ezek az energiatakarékosak igen környezetszennyező technológiával készülnek.

2014. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!