Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiből lehet megélni...

Mennyiből lehet megélni Angliában?

Figyelt kérdés

Egy London melletti kisvárosba lehet felveszik a férjemet Ez ugye azt jelenti, csak ő fog eleinte dolgozni.

Mi az a fizetés, amiből kényelmesen el lehet tenni, vagy akár lehet félretenni/hazaküldeni is?


Én sajnos nem beszélem még a nyelvet, szóval hosszútávú lenne az egykeresős háztartás...plusz gyereket is szeretnénk...


Mennyi megy el egy hónapban, mi mennyibe kerül?


Szeretnénk tisztában lenni a dolgokkal, hogy ha ajánlanak egy fizetést, azt be tudjuk lőni.

Amúgy fogtechnikus, ha tudja valaki, hogy hogy keresnek kinn a technikusok, annak is örülnék :)


2013. dec. 17. 21:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mindenképp szeretnék én is dolgozni, csak még nem tudom a nyelvet... szociális munkás végzettségem van, de nem ebben dolgoznék... igazából a műkörmözést élvezném, már csak a tanfi kellene hozzá.

Az a countil tax (vagy mi) az micsoda?


Akkor ha kapna olyan 2000font körül, az már jó lenne, nem??

Abból indulok ki, hogy Pesten megkeresik a 6-800ezret, talán kint is megkapna annyit (bár ott általában többet fizetnek).

Nyilván megkérdezzük, hogy mennyi az annyi, csak akkor kellene reagálni is, hogy érdekli-e, és ezért kérdem, hogy mégis... :)

Autó van, szóval valószínű azt használnánk, ha olyan távban van a labor.


Műkörmösökből ott is Dunát lehet rekeszteni?


köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 18. 08:53
 12/19 A kérdező kommentje:
ja és először akármilyen kicsi lakás megfelel, csak egyedül legyünk.
2013. dec. 18. 08:53
 13/19 goaus ***** válasza:
Az nem igaz, hogy nem tudtok lakást bérelni, mi amikor kijöttünk Bournemouthba egy hónapnyi apartmanbérlés után simán kaptunk saját kétszobás lakást a tengerpart mellett, nekem akkor még NI számom sem volt, párom meg akkor kezdett self employed műkörmösként, tehát magyarán semmiféle referenciánk nem volt, í szépségszalon vezetőjének írtak, hogy tényleg ott dolgozik-e, ő meg válaszolt hogy jah, ennyi. Annyi a titka hogy kifizetsz előre több hónapot, és simán adtak ki lakást.
2013. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Időpont ma 10:35


Talán értelmezni kéne hogy mások mit írtak. Én nem azt írtam hogy egyáltalán nem tudnak egyből lakást bérelni. Leírtam hogy ha több havi depositot leadnak, és van egy személy aki garanciát vállal akkor tudnak lakást bérelni..Erre te rögtön jössz hogy nem igaz hogy nem tud lakást bérelni majd leírod amit én is leírtam...na mindegy....

Kedves kérdező.

A council taxot a következő miatt kell fizetni. (szemétszállítási díj, közúti világítás, rendőrségi védelem stb.. úgy összességében ezért fizetjük.)

Műkörmösből tényleg sok van. De működhet ha van bőven vendéged.. Én kisvárosban élek (ahogy írtam már) és itt is simán van vagy 6 műkörmös, és sok száz akik csak barátoknak , háznál csinálják meg a dolgokat.

(hát én nem nagyon látok tolongást)


Ha van kocsi akkor még több pénzzel kell számolnod, mert itt kint Angliában évente kell vizsgáztatni, és elég drága a biztosítás is..(jóval drágább mint otthon)

Ha nincs a háznak saját kocsibeállója, és az utcán kell parkolnod akkor fizetni kell fél vagy évi parkolási díjat is.

2013. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

nem örökre mennénk ki, így a kocsi magyar maradna, akkor is ilyen sokat kell fizetni?


köszi!

2013. dec. 18. 15:03
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de szerintem te is azok közé tartozol, akik azt hiszik hogy itt Angliában kolbászból van a kerítés...

Először kapjon a ferjed egy munkát , és majd kiderül hogy tudtok-e külön lakást bérelni. Te meg tanuld az angol es el tudsz menni szállodába takarítani.

2013. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Biztosítást fizetnetek kell. Szerintem nézzetek utána a kocsi üzemeltetésének, mert lehet gond lesz később..
2013. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tartozom azok közé, nem tudom, honnan veszed ezt???
2013. dec. 18. 15:54
 19/19 goaus ***** válasza:
Szerintem a műkörmös amúgy nem a legjobb, rengeteg van belőlük, és ahogy korábban írták, már csak a legjobb helyeken van nagyobb vendégkör, ha lecsekkolod a gumtree-t, ezrével hirdetik magukat hogy megcsinálják háznál fél, meg harmadáron. Mi azt hittük hogy majd az igényesség számít, de kiderült az nem mérce az angoloknál, ugyanis az angol nők többsége, hát nem is tudom hogyan fogalmazzam meg finoman.:)
2013. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!