Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből jön ki így 4 nap...

Mennyiből jön ki így 4 nap Angliában?

Figyelt kérdés
December 6-9. mennék. Londont mindenképp meg akarom nézni, meg átmenni Nottingham-be mert ott lakik öcsém (de ez még nem biztos, lehet ő jön Londonba). Tehát repülőjegy oda-vissza, szállás, országon belüli utazás plusz költőpénz mennyire jön ki nagyjából? December elején kezdődik már a karácsonyi őrület, és a repjegy árak brutális emelkedése?
2013. nov. 1. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 150e Ft-tal minimum számolhatsz.
2013. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem meg az egyik fapadosnál ha ma rendelnéd meg a jegyet akkor a wizzairnél 6-i indulással és 9-i érkezéssel, mindent a lehető legolcsóbban nézve jelenleg 37.600 forint lenne.

Londonba el is kell jutni a buszjegy csak oda 8-10 font körül van

Jelenleg a mai árfolyam szerint 350 forint = 1 font. Ha 10 font a busz jegy akkor 3500 forint csak oda. (a retur 7000 forint)

szállás függ hogy hol, melyik zónában szállsz meg.

Egy sima bed& breakfast olcsó szállás 1 éjszakára 43 fonttól indulnak. Vagyis átszámolva 15.000 forint. Ez 3 napra 45.000 forint. (de inkább drágább szállással számolja)

Az utazási költség elég drága.. Nottingham-ba utazni csak oda 10 font körül van a jegy.

Eddig ha jól számolom eddig 96.600 forintot írtam neked. ebbe nincs benne a zsebpénz, és a londoni tömgeközlekedés ára..

Itt már tőled függ mennyi költőpénz kell neked..

Még valamit. A repülőjegy ára wizzair ár. Ami minden egyes nappal csak emelkedni fog. Minél később veszed meg, annál drágább lesz. Ne feledd sok magyar él kint akikhez kimennek látogatóba, vagy mennek haza pihenni..


Még valamit. Az öcséd kint él, ő pontosan megtudja neked mondani az árakat.. (én is kint élek, de nem Londonban ezért nem is írtam le a londoni tömegközlekedés díját, mert nem tudom, és a neten te is ki tudod keresni)

2013. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még valamit.

Nem tudom mit értesz karácsonyi őrületen, de már most lehet kapni karácsonyi ajándékokat, díszeket stb. Már most vannak akciók.. Ha arra az őrületre gondolsz amit a tévében mutogatnak, hogy egymást tapossák az emberek az üzletben az csak december 26-án van boxingday napján..

2013. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Ryanair nagyon olcsó, bár most nem tudom mennyi. Szerintem minél több pénzt vigyél ki magaddal. Kb.:50000-150000-ig. De ebben nincs benne a repülőjegy ára!
2013. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ryanair-nél ha ma venné meg a jegyet, és lenne benne egy 15 kg feladott csomag 28600 forint lenne az ár. De minél később veszi a jegyet, annál drágább lesz
2013. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
JA. Ha viszont 20 kilós csomagot akarna vinni akkor mindjárt 36 ezer forint a jegy ára...
2013. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!