Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy tényleg...

Ajánlanátok egy tényleg szuper porszívót? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A lakásban főleg szőnyeg van, és nagyon gyakran porszívózok, így olyan kell, ami bírja a strapát, lehetőleg porzsák nélküli, erős és nem túl visítozós. Köszi előre is!


Most egy Bosch Compacta van, full teli porzsákkal is jól szív, és öblösen búg, szeretem, de már elég rozzantul néz ki, mert négy felújítást szívott végig. Nem vonul nyugdíjba, csak kinevezzük műhelyinek. Helyette kéne egy legalább ilyen jó, de ha lehet, nem ekkora batár dög.


2014. jan. 2. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos én vettem egy nagyon drága márkás, csendes porszívót, de csak két évet bírt, utána elromlott. Azóta inkább maradok a legolcsóbb porszívóknál, mert így abszolút nem érte meg.
2014. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!