Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Okozhat víztócsát a szobában...

Okozhat víztócsát a szobában a pára? Vagy valami más lehet a gond?

Figyelt kérdés
A kisebbik szoba idén lett (sok év óta először) fűtve a gyerek miatt. Most penészesedik a fal és a bútor alatt tócsában áll a víz.

2014. jan. 7. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

nem

igen

2014. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D Ez van ha eldöntendő kérdést írok ki.

Mindenesetre, ha valaki szerint nem a pára a gond, akkor kérem írja meg, hogy szerinte mi az és hogy mi lehet a megoldás. Köszönöm.

2014. jan. 7. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:

:)

kérdésenként válaszoltam :)


nem tudok elképzelni olyan szintű párásodást, hogy egy lakásban víztócsa legyen belőle

2014. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
tócsa maximum ablakról lefolyó pára beül a párkányon, de máshogy én sem tudom elképzelni.
2014. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Okozhat bizony . Nekem is durván szólva gyöngyözött a falam a viztől a parkettán meg állt a viz a sarokban szinte. Én is majdnem csőtörésre tippeltem. Vettem egy párátlanitót itt a neten ,most is megy,azóta eltünt a csőtörésem.
2014. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lehet esővíz is, nem tudom helyileg hol van a lakásban, ha pl. matrac alatt akkor valószínűleg izzadság, amit átenged a matrac és alul meg összegyűlik.
2014. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Okozhat bizony. Nálunk az ablak ezethet a párkányokon reggelre áll a viz. Aereco higroszabályzású szellőztető beszerelését tervezem a nyáron. Amig rendbe nem teszed a szoba páratartalmát, addig ne is rakd oda a kicsit, mert légúti problémákhoz vezethet a párás, penészes szoba levegője, nagyon egészségtelen.
2014. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!