Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek a penész ellen?

Mit tegyek a penész ellen?

Figyelt kérdés
A hypo, Savo ... kezelések csak rövid időre szüntetik meg a problémát. Szigetelt a házunk fala és a padlás is, teregetni se a házban szoktunk. Csak az utcai falakon jelentkezik a penész, alul a parketta és a fal találkozásánál, ahol a parketta mindig hideg és nyirkos. Egy elektromos pára elszívógép megoldást jelentene? Van megbízható modell?

2014. jan. 5. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
En is varom a valaszokat... :-(
2014. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet.Gyakori szellőztetéssel valamennyire csökkenthető a penészesedés.
2014. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van... Én vettem egy csomó párátlanítót (ceresit stop pára), és kiraktam a legveszélyeztettebb helyekre. Valamennyit segít, ahogy a szellőztetés is. Gondolom, az lenne a megoldás, ha alaposan és hosszútávon felfűtenénk a házat, hogy kiszáradjon, de ezt nagyon nem akarjuk, mert egy kisebb vagyonka lenne.
2014. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kifűtés!!

állandó, megfelelő hőmérséklet

2014. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és igen, állítólag az elektromos párátlanítók megoldást jelenthetnek. Érdemes olyat venni, aminek kicsi a fogyasztása, bár most nem mondtam nagy varázslatot, ha valakinek van tippje, én is várom.:)))
2014. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a padlónál hideg van, akkor talán hiányzik a lábazati szigetelés. ebbe az alapot, és a föld alatti részt(egy részét) is bele kellene venni.
2014. jan. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Páramentesitő az jó. Komplesszoros,és a kondenzáció elvén müküdik. Ha lehet min 350w-os legyen de ha nagyobb az még jobb. A fogyasztás pedig nem törvényszerüen több mivel automata , és emiatt ugye kevesebb idő alatt éri el ugyanazt az eredményt. De mivel hangja is van,igy kissebb a zajterhelés.
2014. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!