Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vízminőség ellenőrzés?

Vízminőség ellenőrzés?

Figyelt kérdés

Az imént hívott egy hölgy az érthetetlen nevű kft-től, hogy házhoz jönnének vízminőséget ellenőrizni, ami ingyenes, és ha rossz a minőség, akkor ingyen jogosult lennék valami víztisztító kütyüre, blablabla...

Mondtam neki, hogy most nem tudok beszélni, később még beszéljünk ez ügyben (nagyon nem tudtam éppen rá figyelni, ezért nem is akartam rögtön keményen lerázni).

Titeket is hívtak ilyen ügyben? Ráadásul egy olyan telefonszámra jött a hívás, ami nem is az én nevemen van.

Én nagyon szkeptikus vagyok, és tuti fix, hogy nem fogok beengedni senkit a lakásba.

Én vagyok túl gyanakvó, vagy szerintetek is valami nagy kamu szaga van ennek az egésznek?

Valószínűleg a legjobb esetben is csak rám akarnak sózni valami méreg drága vackot.

Mit gondoltok? Nálatok még nem próbálkoztak?


2014. jan. 7. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez akkora ordas atveres, hogy gazalarcban is erezni a szagat. es igen, jol erzed, rad akarnak sozni valami k.u.r.vadraga vackot. hajtsd el a verbe oket.
2014. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D

Köszi :)!

2014. jan. 7. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajtsd el őket a ferde f_szra.
2014. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felhívnak, hogy mi a véleményed a vízminőségről.

Esetleg fel is ajánlják, hogy bevizsgálják, és végül egy több százezres víztisztítót akarnak majd rád sózni, mert az kell, meg az egészséges...


Minket is hívtak, pedig itt Bp-n kifogástalan a víz minősége.

(hébe-hóba kicsit klóros aromájú, de fél perc alatt kimegy a vízből)


Nyugodtan tedd le máskor.

Minket félévente hívogatnak ezzel a szarsággal.


(mikor bemutatkozik, hogy xy nevében hív akkor én már kezdem lerakni a kagylót, ha fontos, majd visszahív)

2014. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, így jobban átgondolva tiszta sor, hogy erre megy ki a dolog, csak hirtelen sok infó jött ahogy elhadart mindent, én meg nem voltam a topon, de ha újra hív, lerázom rövid úton!

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, mentek a zöld pacsik!

2014. jan. 7. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tartozik szorosan a kérdéshez, csak annyit: ha a víz minősége jó, ami a szolgáltatótól jön, az legyen evidens. Viszont ha a ház csőrendszere már cserére szorul, akkor hiába jó a víz, a poharadba nehézfém is kerülhet a csövekből, ami pl. egy terhes nő magzatának egészségét komolyan veszélyezteti. Szerintem lehet kapni vízminőség-teszteket, nem kell ehhez idegent a lakásba engedni.
2014. jan. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!