Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van árcsökkentés...

Mi értelme van árcsökkentés mellett aláírásokat gyűjteni?

Figyelt kérdés
Elmúltam 50 éves, de ilyet még nem tapasztaltam soha. A FIDESZ a rezsicsökkentés mellett, az MSZP az alapvető élelmiszerek árának csökkentése mellett gyűjt aláírásokat. Most akkor azon múlik egy termék ára, hogy mennyien követelik aláírásukkal az árcsökkentést? Ezt még Rákosiék se igen képzelték... Vagy ha mégis így van, akkor miért nem gyűjtünk aláírásokat a többi termék, mondjuk a benzinár csökkentése mellett is?

2013. ápr. 3. 19:55
1 2
 1/15 Shai-Hulud ***** válasza:
65%

Mekkora ötlet!

Én is elkezdek egy aláírás gyűjtést, én pedig a magasabb fizetésekért.

2013. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Tudni akarják kik és mennyen vannak a szimpatizánsaik.

Választási propagandának is jó.

2013. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Én az örök élet biztosításért szeretnék aláírást gyűjteni. Ki csatlakozik?
2013. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
nekem ingyen sör is jó
2013. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az 50-es években volt ilyen utoljára. Akkor azt kellett aláírni, hogy békét akarunk.
2013. ápr. 3. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

A Brüsszeli bölcs döntéshozóknak fogalmuk sincs a magyar viszonyokról. ( Egyébként is lesz@rják az egész keleti régiót. ) Az fellehető információk jórészt a Brüsszelben tevékenykedő liberális honfitársainktól származnak, akiknek köztudottan nem sok babér terem széles kis hazánkban napjainkban. Ezért vagyunk mi fasiszta antidemokratikus stb ország.

A liberális pfujjolás ellenére a békemenet is bizonyította, hogy van néhány honfitársunk aki nem osztja a baloldali liberális internacionalista eszméket. És ezt az üzenetet talán felfogták Brüsszelben.

Az aláírás gyűjtés is valami hasonló célt szolgál. Jelezni az EU vezetőinek, hogy nem mindenki büszke arra Magyarországon, hogy francia és német cégek annyit kérnek a közmű szolgáltatásokért amennyit nem szégyellnek. Ráadásul ők a megbecsült multik.

2013. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

Azért kellenek az aláírások mert így a nagyrabecsült multik ne a Fideszre vagy O.Viktorra haragudjanak amiatt ,hogy továbbiakban nem adhatják itt drágábban a szolgálatatásaikat mint más jobb helyzetben lévő országokban.

Persze morcosak is emiatt kellőképpen és mindent megtesznek azért ,hogy kibújjanak alóla, mert ez nekik extraprofit kiesés.Nem ezért tejeltek tisztességgel az előző kormányoknak, hogy itt efféle lázadozások legyenek az extra copatások ellen.

Na meg arról is szó lehet, hogy ez ügyben tett erőfeszítéseire a kormány is szeretne némi visszajelzést ,biztatást kapni.Egyáltalán van igény a rezsicsökkentésre vagy vagy ha a Fidesz harcol érte már nem fontos a népnek?


A baloldal persze nem pihen és már majmolja is ,más fontossági sorrendet véve alapul és ama nagyrabecsült multik felé azt vetítve, hogy eszük ágában sincs beléjük kötni.


Na meg az adatgyűjtés sem elhanyagolható szempont.

Mert ugye nem árt képben lenni arról ,hogy hol mi a szitu.

2013. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Tipikus baloldali primitivitás!
2013. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az aláírásokat a választásokra gyűjtik és nem az árcsökkentésre!!!!
2013. ápr. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Joe Makepeace ***** válasza:
37%

Abszolút a multik mellett állok!

A primitivitás a jobboldaliakra jellemző! A legtöbb olyan tapló és bunkó, mint az ősmajmok a fán, a baj csak az hogy a hülyélye még k**va büszke is rá...

2013. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!