Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen színűre díszítitek a...

Milyen színűre díszítitek a karácsonyfát? Egyszínű vagy színes? Hogy szoktátok? Érdekelnek az ötletek!

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindig egyszínű,idén a piros következik.Cukor nincs rajta,csak díszek.Volt már kék,arany,ezüst,piros.Ezek a színek váltakoznak évente.Nekem a kék a kedvencem.
2009. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Arany és piros lesz. Gömbökkel(mindkét szín), illetve masnikkal(csak arany) díszítem fel. Egyszínű fehér lesz rajta a világítás.

Földlabdás fenyőt vettünk, karácsony után idén a nővéremék kapják meg, hogy elültessék a kertjükbe.

2009. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
nekem ilyen szettem van. a majdnem feketés-lilástól a bronzon át aranyig vannak gömbjeim, csodálatosan mutatnak együtt. nálam csak ezek kerülnek a fára, illetve egy szigorúan egyszínű, sima fényű, nem villogó égősor. én az egyszerű, de elegáns fákat szeretem.
2009. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk piros arany fánk lesz,gömbökkel(vettem ugyanolyat aranyból és pirosból is)2 égő sor van+arany masnik+arany harangok. A szaloncukrot a fa alá teszem ,egy nagy arany tányérra.
2009. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is piros-arany. Gömbök, meg pici fa díszek, meg horgolt angyalkák. Idén látja először a kislányunk is, így valószínűleg rakunk rá égősort is, de egyébként azt nem szoktunk. Szaloncukrot sem. Évek óta cserepes fenyőnk van, idén is a tavalyit hozzuk be az erkélyről. Megfelelő öntözés mellett egy-két évig elvannak "használat" után, aztán mennek a kertbe.
2009. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem idén rózsaszín lesz, nyáron született a lányom :)nem neon, hanem nagyon kellemes fagyiárnyalatú üveggömbök lesznek rajta, cukor alatta.
2009. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
tudom,hogy most ez a trendi,egy,esetleg két szín a fán,az elmúlt két Karácsonyon én is így díszítettem,egyszer piros-aranyra,másszor ezüst-kékre,szép is volt,de azon túl,hogy megőrülök az évről-évre szaporodó karácsonyfadíszektől,valahogy nem adja vissza azt a hangulatot,amit gyerekként,az ezerszínű karácsonyfa alatt éreztem.nekem az volt a legszebb,minden csiricsáré volt rajta,és a csúf kis sajátkezű díszeink meg színespapírból ragasztott láncaink gyönyörűvé váltak a csillogó üveggömbök meg színes égők között.amikor már részt vehettünk a díszítésében az öcsémmel,mindig földöntúli boldogság volt,ahogy egyre színesedett-gazdagodott a fánk a munkánk nyomán,és amikor elkészült,indiántáncot jártunk körülötte.amikor majd az én kislányom/kisfiam szeretné a rondácska kis díszeit a fára akasztani,amiket az oviban vagy a suliban csináltak,nem fogom neki azt mondani,hogy nem teheti fel,mert idén csak ilyen vagy olyan színű lesz a karácsonyfánk.
2009. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk óarany és barna gömbjeink vannak és masnikat is készítettem, azok is óaranyak.
2009. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
mi mindig színesre díszítjük - nekünk ez tetszik, de láttam már nagyon szép egyszínűeket is
2009. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Háát ... ö... lehet hogy én már teljesen divatjamúlt vagyok, sőt biztos, pedig csak 30 vagyok de én a sokszínű fáért vagyok oda. Nálunk olyan mint gyerekkoromban, mindenféle furcsa forma és szín. Sőt egy üveggömbön csíkok mint a régi szlovák díszek meg madárka meg gyertya meg ilyesmi. Meg szalmadíszek, fadíszek de van műanyag is meg pici ajándékcsomag meg dob meg amit gyerekkorotokban volt minden. Minden évben csak egy valamit veszünk rá ami nagyon nagyon kedves nekünk. Imádom és a két kis gyerekem is.
2009. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!