Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szereted a szobádat?

Szereted a szobádat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretme,de nem is utálom! Bár én most nem csak egy szobáról beszélek,hanem a házamról! Jobbaz szerettem volna,de csak ennyire futotta!
2009. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én imádom a szobám :D:D most lett átfestve narancssárgára, minden szín passzol egymáshoz, a bútorok natur színűek... egyszerűen imédom :D
2009. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem megfelel,igaz lehetne jobb is.
2009. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Túl kicsi :(
2009. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem is kicsi, de szuper! Gyönyörű zöld, és szépen van berendezve. Egyébként 10:25-ös, miért lenne jobb nagy szoba? Csak nehezebb takarítani.
2009. dec. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szeretem, mert mindent én csináltam benne. Egyedül hőszigeteltem le, egyedül festettem ki, egyedül burkoltam le az alját. Mindent én fizettem egyedül ösztöndíjból. Tehát csak az enyém, minden tenyérnyi helyen ott vagyok benne. Másrészt mindent én választottam ki, ami benne van, tehát pont olyan, amit akartam.
2009. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Imádom a szobámat :) Ez valószínűleg annak köszönhető, hogy egyedül festettem zöldre majd festettem rá japán cseresznyefát ami épp a szirmait bontja ki :) Egyedül azt sajnálom hogy nagyon kicsi az ablakom így nem igazán jön be napfény, de ezt ellensúlyozza a sok sok lámpa és égősor :)
2009. dec. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én nagyon szeretem!:)
2010. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én nem szeretem mert túl kicsi és hely hiány van.a színek pedig nem passzolnak össze mert minden ami benne van azt valakitől kaptam(szőnyeg zöld,függöny sárga,fal kék...):s
2010. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nagyoon szeretem a szobámat, 3 ablak is van rajta, bár igaz nyugatra néz, reggel nem nagyon süthet be a nap, de délután látom a naplementét. Állandóan takarítom, mindennek megvan a saját helye, nagyon ügyelek a rendre, és a színek is jók:) Jah, bár pici, de nekem elég.
2010. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!