Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sürgősen kiköltözünk épp...

Sürgősen kiköltözünk épp csótányos albérletből, mire figyeljünk, hogy nehogy magunkkalvigyük őket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a petéi ott vannak a bútorokban, és egyéb helyeken, nem tudod szerintem kivédeni.A legjobb szer a csótányok ellen a Góliát gél.Nekem semmi más nem használt.Nem vásárolható szabadon.méregkezelői engedély kell hozzá.Csótány irtó vállalkozók használják.
2014. jan. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent otthagynék a helyedben.
2014. jan. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gélezőket költözés előtt kihívni, esetleg 2 hét múlva megismételtetni és utána költözni.
2014. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Húzz el onnan!!!!
2014. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó, kevesebb, mint 1 hét múlva van költözés, a "mindent otthagynék" természetesen nem játszik, hiszen minden vagyonom ezekben a bútorokban van. Nincs invázió, csak 1-1 példányt szoktam látni éjjel a konyhában. undorító, de azért nem rajznanak. mind1. köszi a segítséget.
2014. jan. 25. 16:26
 6/7 A kérdező kommentje:

ja, és eddig soha nem láttam máshol, csak a fürdőben, és a konyhában, de a fürdőben hónapok óta nem (csőtörés miatt megbontották, és feljöttek).


a lényeg, hogy a lakás többi része bogármentes, konyhaszekrényt meg nem visszük magunkkal. minden száraz kaját kidobunk (tészta, liszt, stb), csak azt visszük el, ami hermetikusan volt lezárva (tasakos bontatlan fűszerek, porok, stb).


ez így jó?

2014. jan. 25. 16:29
 7/7 A kérdező kommentje:
ja, és október óta éjjel láttam az elsőt! mert októberben, meg szeptemberben voltak irtani.
2014. jan. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!