Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha panelban hangosan tv-zek,...

Ha panelban hangosan tv-zek, vagy hallgatok zenét, az inkább felfelé, vagy lefelé hallatszik jobban? Melyik szomszéd szólhat érte hamarabb?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Amelyik otthon van! XD

Am tökmindeggy...

Ha van mélynyomód az qurvára áthallatszik mindenhova.

Halgsd csak szolidan, vagy vegyé fülest. és azért tuti senki nem fog szólni hogy áthallatszik XD XD

2009. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi komoly cuccom, a dvd-n szoktam zenét hallgatni. Arra nincs időm, hogy fülhallgatóval ücsörögjek, vagy feküdjek, házimunka közben szoktam hallgatni zenét.
2009. dec. 4. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a felső szomszédomat hallom. Pedig alattam és felettem is fiatalok laknak. A mellettem levő szomszédaim is a felső szomszédukat hallják. Az alattuk levőt nem.


24/n

2009. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én nagyon tisztán hallom, mikor az alsó szomszédom reggel dum-dum "zenét" hallgat!!! :S Nem értem mi abban a jó, csak unalmas ritmus az egész, megbolondulok tőle!
2009. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:)))nem mindegy? vagy valamelyik szumóbajnok?
2009. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok mások tapasztalataira.
2009. dec. 4. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Az alsót szerintem! Mi földszinten lakunk és alattunk csak pincék vannak, de nagyon hangosan lehet hallani, ahogy becsukják az ajtókat!

Jobban, mint a felettünk lakó tuctuc zenéjét, ebből gondolom!

2010. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!