Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti szerettek ott élni ahol...

Ti szerettek ott élni ahol most éltek?

Figyelt kérdés
Ország, város, falu
2014. jan. 26. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most jelenleg Budapesten élek és nem különösebben rajongok érte, de azért elvagyok. Korábban Pécsen laktam, azt nagyon nagyon szerettem, de sajnos egyetem/meló miatt el kellett jönnöm. Most következő lépésnek külföldben gondolkodom.
2014. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is budapesti vagyok. Jó itt.
2014. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ahá,N.kanizsa .38 éve már.

Máshol mitől lenne jobb ? Az élet mindenhol pénzbe kerül .

2014. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3: nem minden a penz, nem mindenhol egyforma a kornyezet es az emberek.
2014. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Balatonalmádi, és utálom.
2014. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szeretek Mosonmagyaróváron élni :)
2014. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Imádok. Egy gyönyörű kis faluban élünk Dél-Németországban (a környék "gyöngye"-ként emlegetik); ahol annak ellenére hogy falu, minden helyben elérhető (több nagyáruház, márkás, népszerű ruhaboltok, cipőboltok, stb.)

2 nagyváros is a közelben van, és az osztrák/svájci határ a többezer méteres hegyekkel is csak egy óra :)


Soha nem akarok innét elköltözni.

2014. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Soha nem mondd, hogy soha! Én Budapesten élek 20 éve egy lakásban, amit imádok. Kert csend stb. Most fölém költözött egy pcihopata, és egész nap dübörög. Vége a nyugalomnak. Ha tudnék, menekülnék, de hová......
2014. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretek.Gyálon lakunk.Nem a házzal van a problémám,hanem a környékkel,Gyálnak is vannak jobb részei.Szeretnék beljebb költözni,áruljuk is a házat.Ezt az évet adtam magunknak,ha sikerül eladni akkor megyünk,ha nem akkor maradunk és csinosítgatunk tovább.
2014. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erdőkertesen élek, nagyon szeretem.

Itt élek 18 éve, ovis korom óta, de nem költöznék el, még a jelenlegi pontos helyemről se. Max pár utcával arrébb, de azt se szívesen. :)

2014. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!