Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem tudom begyújtani a...

Miért nem tudom begyújtani a gázkonvektort gyufával sem?

Figyelt kérdés
A szobában azzal gyújtogatom, az kéményes. A konyhai parapetesben akkora a huzat, hogy azonnal elalszik a gyufa.
2014. jan. 26. 11:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy befelé ömlik a levegő, ami 30 cm-ről már eloltja a gyufát.
2014. jan. 26. 12:15
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Szakembert hívj, ne hülyülj be is robbanhat az egész ha rosszul csinálod.
2014. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Begyulladt. Gyors egymásutánban "kattogtattam" a gyújtóval. Ennél a fajta begyújtásnál csak egyszer szoktam, mert arra már a piros jelző jelzett, aztán a zöld is. Vagy kattogtatnom kell a jövőben, vagy a porszívó segített. Mehetek ebédet főzni.

Köszi szépen az aggodalmat.

2014. jan. 26. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél hosszú szárú gázgyújtót,és amikor bedugod,takard le a kezeddel a lyukat mellette.
2014. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyi kezem nincs! Fönn nyomom a gombot, lenn tartom a gyufát, meg a takarást. Gondoltam így én is, de meggyulladt szerencsére a piezoval.
2014. jan. 26. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!