Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pulzáló mágnesterápia?

Pulzáló mágnesterápia?

Figyelt kérdés

Egyre többet lehet hallani a pulzáló mágnes terápiáról .

Mivel vagy hogyan tudnám lemérni ,leellenőrizni,hogy a használtan vett matrac része is működő képes .Nem szeretnék zsákba macskát venni .



Mágnesesség,elektromos mágnes,mágnes tér erő



#Mágneses térerő #elektro mágnes #mágneses rezgéz
2014. febr. 10. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A Tékozló Homáron van pár jó cikk, hogy mennyire büntették meg az ezzel parádézó cégeket...
2014. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !

Nagyon sok írást elolvastam,ezzel kapcsolatosan.Valóban vannak olyan vállalkozók akik egy hamisításból is szeretnének jól megélni .Ez az élet más területén is így van.Ha GHV miden ilyen esetben így lépne fel,éjjel nappal dolgozhatna akkor.Igazából itt nem azt hírdetik,hogy ettől meg lehet gyógyulni .Állapot javulásról van szó.Ez is csak hosszabb terápia után .Hogy orvosilag még nem elfogadott? Majd ha olyan valaki áll a háttérben azonnal

elfogadott lesz.Csak olyan gyógyszer az elfogadott,aminek heteken belül ki lehet mutatni a hatását.Nem hiszem hogy bárki is merné állítani ,hogy 3-4 hévízi fürdés után meggyógyult volna mozgás szervi betegségéből.Esetleg egy órai sós levegő beszívása után elmúlt volna az betegsége .

A Béres cseppet évtizedekig nem fogadta el az orvostudomány .Ha jól tudom most sem tekintik gyógyszernek

A mágnesességről már rég tudták a tudósok ,hogy hasznos

lehet az egészség megőrzésben is .A gond az ,hogy ebből hirtelen ,és tisztességtelenül akarnak meggazdagodni néhányan.A markertinget nagyon belevitték ebbe is.

Én magam is részt vettem egy ilyen előadáson,és ki is próbáltam a készüléket.A mérések azt bízonyították,hogy rövid idő alatt is változott a vér oxigén tartalma .

Nem a készülékkel volt gondunk,ha nem a nagyon magas árával .Mint utólag már kiderült,még újan is meglehet ezt venni máshol fél áron.A használt de garanciálisok meg már

ehhez képest elég olcsók is .Persze mindenkit az érdekel valóban működő képes e az árú.

2014. febr. 10. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem bonyolult a kérdés.


Csak meg kell érdeklődni az eladótól, hogy azért adja el fillérekért, mert meggyógyult,

avagy azért, mert nem használt a csodakütyü.

2014. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !


A GVH azért szabta ki a büntetést,mert a gyártók nem tudták

dokumentálni a használóknál jött e létre egészségügyi változás .Erről nem volt kimutatható adat bázisuk .Sehol nem írják,mondják,hogy ettől meg lehet gyógyulni .DE ha nekem enyhébb lesz a gerinc fájdalmam,

nem szédülök,kisebb lesz a vérnyomásom,jobb lesz az emésztésem,a közérzetem stb,akkor már megérte.Melyik vérnyomás csökkentőtől gyógyult meg már valaki ? Tünet kezelés van .

Az okot egy orvos sem keresi .Drága kivizsgálásokra nem költ TB .De gyógyszerekre sem nagyon ,mert attól valóban talán meg is lehetne gyógyulni .

2014. febr. 11. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A cég amelyik el akarja adni ezt neked, arról felejtett el tájékoztatni, hogy a véred oxigéntartalma és a Te derékfájdalmad (vagy magasvérnyomásod) között semmiféle összefüggés nincs.

A kamutézisek, hogy a vérbőség, vagy a jobb oxigenizáció téged meggyógyít, teljesen légből kapottak. Akkor minden este kellene futnod a friss levegőn 5 kilométert, attól is lesz olyan vérbőséged, és oxigénszinted, és attól is meg kellene gyógyulj...

Én is keresgéltem valami hasonlót, mert vállalkozóként hajszolt életmódot élek és rendszeres lazításra lenne szükségem. Én is belefutottam a pulzáló mágneses térbe. De a pudding próbája az evés: kifizettem 10 alkalmat 50 ezer forintomba került a 10 kezelés, de nem lettem fittebb. Ellenben már az első alkalommal felfrissültem, amikor az (ugyane cég által ajánlott) masszázsfotelt kipróbáltam. Elmúlt a fejfájásom, csökkent a hátfájásom, egészen felfrissültem és nagyon jól is esett menet közben!

Így aztán 2 millás pulzáló mágneses derékalj helyett 340 ezer forintért masszázsfotelt vettem, és teljes megelégedéssel használom minden este, amikor a fárasztó munkanapból hazaérek.

2014. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat !

Tanulságos volt .

2014. febr. 12. 18:34
 7/7 A kérdező kommentje:

Hogy fussak 5km ,mikor menni is alig bírok ?

Az emberi szervezetben a legfontosabb vér,hisz minden táp anyagot az szállít a sejtek felé .Oxigén nélkül nincs élet .Egészségi szempontból ugyan azt mondták el ,mint egy egyetemen .Egy autót is tesztelnek,mielőtt megveszik .

Egy laikus ehhez sem ért,csak a szerelő.Ezért tettem fel a kérdésemet .

2014. febr. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!