Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen tolózárat vegyek ha?

Milyen tolózárat vegyek ha?

Figyelt kérdés
az ajtó kifelé nyílik és belülről szeretném felrakni hogy kívülről ne tudják kinyitni. másik ajtó pedig befelé nyílik.
2014. febr. 14. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt az adott helyhez neked kell eldöntened. Meglátásom szerint az ajtó tokot mindenképpen vésni kell a lapos zárnyelvhez, vagy fúrni a hengereshez.

[link]

2014. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a "másik ajtó" a kérdésben?
2014. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
két ajtóról van szó, egyik kifelé nyílik, másik befelé
2014. febr. 14. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy én vagyok "félművelt" de én így sem értem!

Lehet, hogy a kérdés nem pontos?

2014. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is dupla ajtónk volt a régi...ráadásul két szárnyas.

Nem tolózár volt,hanem mindkét szárnyban/ra két~két "U" alakú,erős vas...és két oldalt a tokon is -a kilincs alatti magasságban.

Ebbe a 6db tartóba csúszott be a hevedetzáraknál is használt 40x10mm-s acél laposvas.

Ezt este beletettük...azon az ajtón nem jött be senki,csak ha szétforgácsolta volna az ajtót.

Ezen kívül még meg kell csinálni fölül is,hogy ne lehessen (pl.pájszerrel se) leemelni.

2014. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

nyomdasz63 nevű felhasználó- nak!


A kérdés nem arról szól, hogy nálad milyen ajtó van/volt!

2014. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
számomra értékes volt a válasz, mert nálunk ez a helyzet, két ajtó van (dupla) ha még így sem világos akkor nagyon sajnálom.
2014. febr. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!