Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha elvégzek egy ilyen tanfolya...

Ha elvégzek egy ilyen tanfolyamot, utána képes leszek magamnak ruhát varrni?

Figyelt kérdés

[link]


Azt írja, hogy szoknyát, ruhát, nadrágot, blúzt tanít varrni.

Ha egyszer megmutatják egy fajta pl. szoknya elkészítését, utána azt én is meg tudom majd varrni?


2014. febr. 18. 11:50
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ezt így nehéz megválaszolni, de ha jók a segédanyagok, amit biztosítanak, és lassan, türelmesen, érthetően mutatják az órán a dolgokat, akkor igen, ill. utána már más szabásmmintákkal (pl. burdából) is meg tudsz birkózni, mert megtanítják, hogy mi az egyes részek összevarrásának a sorrendje, mit hova kell fordítani, hogy lesz annak dereka, stb. :)
2014. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok, még azt is akartam írni, hogy ha előtte még nem varrtál soha semmit, akkor saját tapasztalatom alapján feltételezem, hogy nagyon gyors lesz a varrógép a kezednek, ill. rá kell érezni a pedálra (vezetni nem tudtam akkor még :) ). Szóval hiába képzeled el, hogy majd hogy fog menni az a vonal, meg meddig varrod, a kezed nem tudja majd azt csinálni, úgyhogy a nagy mestermű előtt otthon nem árthat néhány kispárnahuzatot és hasonlót varrni. :)
2014. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!