Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Villanykörte üveg búrája...

Villanykörte üveg búrája leesett a többi része a foglalatba van. Hogy szedjük ki?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem égett mikor ez történt de ha most felkapcsolnám baj lenne?Azok a kis szálak amik a fényt adják cafatokban lógnak.Nem ertem hogy eshetett szét és hogy lehet kiszedni?Azt olvastam itt a gyakorin ollóval kilehet szedni de ez nem veszélyes?
2014. febr. 24. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Elég lekapcsolni a lámpakapcsolót, de én ilyenkor az összes biztosítékot is lekapcsolom biztos ami biztos alapon. Lapos fejű fogóval szoktam kiszedni.
2014. febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

NEM ELÉG LEKAPCSOLNI A KAPCSOLÓT!

mindenképp a biztosítékot kell lekapcsolni, mert ha a kapcsolónál a nulla van megszakítva, akkor a fázis fixen a lámpában van, és ha ollóval szeded ki, esélyes, hogy megráz!!!

HA lekapcsoltad a biztosítékot, kiszedheted ollóval.

2014. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!