Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A földön szoktam aludni egy...

A földön szoktam aludni egy kb.10 cm vastag szivacson, felfigyeltem rá, hogy áporodott büdös szaga van, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Hogyan szűntessem meg a szivacs büdösségét?

Dohosság is lehet?

Azt hogyan szüntessem meg?



2014. márc. 3. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Forgatni kéne a matracot. És ha a falnál van, akkor időnként elhúzni onnan.
2014. márc. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Persze, dohos lett.

A bőr vizet párologtat folyamatosan. Mikor fekszel, akkor is, és a szivacs magába szívja az alul lévő oldaladról elmenő párát. (Heverő is szokott így járni, ha nem lábakon áll, hanem légtömör oldalai vannak, amik teljesen a padlóig érnek.)

Nem hinném, hogy lenne megoldás (a mosógépbe nem fér bele).

Csere.

2014. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Kuka. Persze lehet próbálkozni, hogy kádban átmosod, erkélyen megszárítod, de pár ezerért lehet venni sima szivacsot, 20ezerért meg már egy heverőt, vagy használtan még olcsóbbat. Még a felfújható matrac is jobb szerintem, mint a szivacs.
2014. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Ez már kuka, a következőnél arra figyelj, hogy tudjon szellőzni, napközben támaszd fel a fal mellé.
2014. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Na mit csináltál,vettél másikat?
2014. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!