Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szép lenne így a fürdőszoba?

Szép lenne így a fürdőszoba?

Figyelt kérdés

Van egy 6nm-es helyiség!

A padló az fehér csempe lenne a fél fal lentről citromsárga, a többi fehér.

Lenne benne egy 100*150-es aszimetrikus kád aminek a burkolata citromsárga lenne, és egy mosdó aminek az alja szekrényes és abban van egy csík citromsárga!


2014. márc. 12. 18:45
 1/5 anonim válasza:
a második kedvenc szinem a citrom szóval szerintem jól nézhet ki! :)
2014. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel elég kicsi a helység (nekem) és az ablak sem túl nagy akkor szerinted nem is sötét nem is világos? Értsd hogy pont jó???

Vidám szín??

Nekem nem a kedvencem, én pink mániás vagyok de ebből kihagynám a barbie színt :)

2014. márc. 12. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézne ki! Élénk fehér +élénk sárga :D
2014. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem bírom a sárgát, így nekem sajnos nem tetszene.


De ha szereted és az ízlésednek megfelelő, akkor számodra biztos gyönyörű lesz.

2014. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Ha nem késő még a válasz, én úgy csinálnám hogy valami "mintát" raknék ki sárgából tehát alap fehér csempébe raknék alakzatokba sárgát, akár cikcakba akár sorba! Nálunk is kicsi a fürdő és úgy van megcsinálva hogy alap fehér csempe elszórtan narancs és kék csempe
2014. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!