Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha veszek egy külterületi...

Ha veszek egy külterületi telket, ami hétvégi házas övezet, és ott építkezek akkor oda bejelentkezhetek állandóra illetve hogy lakhatási engedélyt adnak rá?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Remélem, lesz, aki tudja, hogyan van ez, amúgy az önkormányzatnál is tuti segítenek. Én csak azt tudom mondani, hogy mi megcsináltuk ezt. Nem minden hivatal tudja rendesen kezelni a helyrajzi számos címet, de annyi baj legyen. Mást is ismerek, aki külterületre van bejelentkezve, szóval lehetni lehet, de nem tudom, minden esetben-e. Mi egy nyaralót vettünk, amit átépítettünk, lakóházi szabályoknak megfelelően, s persze minden szükséges engedéllyal. De már előtte, a szolidabb szabályozás alá eső nyaralóba is bejelentkeztünk állandóra, s akkor is ott laktunk, hivatalosan is, amikor a ház felső része teljesen hiányzott.
2014. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!