Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hgyan jön ki a gyertya a...

Hgyan jön ki a gyertya a formából? Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Csináltam otthon gyertyát,és a fenéért se akart kijönni a műanyag formából.Hajszárítóztam is,de úgy se akart kijönni.Forró vízbe is raktam,és úgy se...
2009. dec. 19. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is fog kijönni épségben... Gyertyát önteni erős papírba, kartonba szoktak/szoktam csinálni, mert azt letéped a gyertyáról és kész.
2009. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg még egyszer, de most tovább tartsd a forró vízbe, hogy megolvadjon a gyertya külső felülete, próbáld addig, míg kicsit folyós nem lesz, akkor ki kell csússzon belőle, mert ez a lényege.
2009. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az én műanyag formáimat ketté lehet szedni. Abból nekem mindig viszonylag könnyen kijött. Ha más nem, forró víz. És igen, tartsd benn egy kicsit tovább, mint ahogy az előttem szóló írta.
2009. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Fagyaszd le!

Komolyan! Ha melegíted, attól csak még jobban fog tapadni a formához... Ha lehűtöd, attól összemegy, és ha mázlid van, magától kicsúszik a formából.

2009. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszönöm mindenkinek :)
2009. dec. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!