Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ablakhoz lenne szükségem...

Ablakhoz lenne szükségem öntapadó gumi vagy szilikon hézagtömítőre. Ismertek olyan webáruházakat, ahol tudok ilyet rendelni?

Figyelt kérdés

A házam ablakai sok helyen eresztenek, ezért nincs semmi hangszigetelés és nem egy csendes környéken lakom, szóval meglehetősen zavar a dolog, ráadásul a szél átfújja, esőben beázik, télen meg lehet fagyni.

Ha ismertek olyan webshopokat, ahol tudnék gumi vagy szilikon hézagtömítőket rendelni, kérlek írjatok linkeket.



2014. ápr. 29. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A Webáruházak a Google-ban lehet válogatni.

De lehet kapni piaci árusoknál öntapadós, gumírozott ablak, ajtó csíkot, ha az jó, vagyis, hogy elég e, mert nem olyan széles, nem is vastag. (két sorjával)

Régebben szivacsból voltak azok.

2014. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szivacs nem jó, az már volt, de nem ért semmit. Azért kérdeztem itt rá a webshopokra, mert a google-on nem találtam semmi használhatót. A piac viszont nem rossz ötlet, lehet, hogy majd elugrom oda és szétnézek. Addig is akinek van ötlete, kérem írjon linkeket. Előre is köszi.
2014. ápr. 30. 08:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Ötletek?
2014. máj. 2. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Most tele vannak a nagyáruházak ablaktömítő gumiprofilokkal.

Én az osánban vettem 6 méteres E-profilt 400 ft-ért.

2014. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!