Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne bántóan?

Mit tegyek hogy ne bántóan?

Figyelt kérdés
Otthon a függöny mellett pörgettem a nyakláncomat és rákérdezett a függönyre (a függöny sok hosszú műszálas szál) nem rúgtak szétcsomózni megiettem és a csomó és a geológia lefele levágtam. De nagyon látszik és félek hogy kikapok. Anyám amúgy is ideges mert a húgom 3-hagyta el a bérletét, és ha ezt megtudja akkor megver. Jobban mint máskor ha valami rosszat teszek. Mit tudnátok tanácsolni hogy ne kapjak ki?
2014. máj. 19. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
szerintem felvidítanád, ha megtanulnál 4 sort értelmesen leírni.
2014. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
hát papám, ezt így mondd el neki, biztos megijed, hogy valahol nagyon beütötted a fejed
2014. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A telefonomrol írtam és a telefon minden szavamat a saját szóváltásba lévő szavakra akarja kijavítani
2014. máj. 19. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
nyaklancot zaciba, veszel uj fuggonyt es felrakod mielott anyad hazaer.
2014. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom hol vette és a nyakláncomat boldogan eladom de nem hiszem hogy abból tudnék újjat venni a nyakán 750Ft volt és nem tom hogy a függöny mennyibe került
2014. máj. 19. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy függöny többezer, inkább a láncot vágtad volna el.

Ha rojtos a függöny, akkor nincs más, mint az egészet le kell vágni és a függönyt alul beszegni, vagy visszavarrogatod a levágott részt egyenként.

2014. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Szóval a nyakláncod rákérdezett a függönyre? Ez érdekes... Szerintem ha hallottad ezt a beszélgetést, akkor jogosan "iettél" meg.


Egy kicsit olyan ez az iromány, mintha egy kínai szöveget a google fordítójával fordítottál volna.

2014. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!