Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néha bántóan "flörtöl" velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha bántóan "flörtöl" velem. Hogy kéne erre reagálnom?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot,aki folyton beszólogat nekem,de csak olyan cukin. :D Szóval nála ez ilyen flörtféleség. Kicsit talán gyerekes,de tetszik. Viszont néha előfordul,hogy túlzásba viszi,és túl durvát szól be és elég rosszul esik,mert bár viccből szólt be,én magamra veszem. Ilyenkor ki kéne akadnom vagy meg kéne sértődnöm? Vagy tegyek úgy,mintha nem is érintene rosszul?

20/L


2013. júl. 3. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

játszd az agyadat neki te is.

vedd a lapot a jó dolgokon, a durvákon pedig látványosan sártődj be!

hiddel, hogy ki fog akarni engesztelni :D

2013. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt csináltam eddig,de le sem sz*rta,h besértődtem :(
2013. júl. 3. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Magamra ismertem XD

De én tudom hol a határ. Szóval ha ő nem,akkor szólj rá.

2013. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!