Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hatékony darázsriasztó?

Hatékony darázsriasztó?

Figyelt kérdés
A tetőnkbe valószínűleg befészkeltek a lódarazsak, vagy kecskedarazsak. Már kétszer észrevettem, hogy lepottyant egy a teraszra és nemrég is láttam egyet a padláson röpködni. A második lepottyanásnál a kutyám egyből bekapta a darazsat és kénytelen voltam kiverni a szájából. Nem szeretném, hogyha ez olyankor történne, mikor nem vagyunk itthon.
2014. máj. 24. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

ha tenyleg lodarazs, nem nagyon ajanlom a hazi modszereket, mert ha rad tamadnak, abbol baj lehet.


vegyszerrel ki kell irtani oket, a kiralynovel egyutt, mert ha az folyamatosan rakja a peteket, sosem fognak eltakarodni. sima darazsfeszket probalhatsz kifustolni, de akkor is meg kell talalni a feszket es kinyirni a kiralynot.

2014. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondolom ahhoz akkor szakember kell.

Most raktam fel cukros ecetet és pálinkás mézet, nem tudom ér e majd valamit. De mikor jöttem le akkor is felrepült valahonnan egy...

2014. máj. 24. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
a cukros ecet egyesevel ugyan megoli oket, de az alapproblemat nem oldja meg (marmint a feszket).
2014. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A padláson nézz körül, hátha meglátod a fészket.

Kora reggel nézd, amikor már azért elég világos van, de még hűvös az idő, mert akkor még merevek a darazsak, nem támadnak meg, viszont otthon van a többség, tehát le lehet fújni őket valami aerosolos rovarölővel, a fészket meg negyedóra múlva leverni és rálépni.

2014. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!