Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az alábbi linken (lent) lévő...

Az alábbi linken (lent) lévő medencéhez adják az a gépet is ami a képen van rajta?

Figyelt kérdés

Bocsi a kategória miatt, de nem tudtam hova tenni! Másik kérdésem az lenne, hogyha megrendelném akkor a vám és Áfá-t a kínai fizeti vagy én, és mekkora összeg ez az adott termékre!?


[link]


2014. máj. 26. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy tudom évente egyszer fogadhatsz vám mentesen csomagot bár nem tudom milyen értékhatárig. neked kell fizetni ha van és ugyan annyi mint ami a hazai termékeken van
2014. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha elolvasod a lap alján levő szöveget a méretekről, akkor kiderül, hogy nem. Az a gép nyilván a keringtető szűrő.
2014. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is elolvastam, de nem látom, miből következtetted, hogy nem jár?
2014. máj. 26. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez csak a felfújható medence!

Egy 35cm x 25cm x 15cm dobozba/csomagba(amiben küldik) hogy férne be a medence meg a szivattyú-szűrő is?

Ezért a pénzért(100$) már itthon is kapsz hasonlót, szivattyúval+szűrővel együtt!

[link]

2014. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos ez nem egy sima medence, hanem egy felfújható pezsgőfürdő, ami a fűtés és a szivattyú nélkül semmit se ér. A képen a pezsgés se az elfogyasztott bab hatása.

Viszont az ára és a csomag méret azt mutatja, hogy tényleg csak a medencét kínálja az eladó, akitől természetesen lehet kérdezni is!

A szállítási díjak alapján pedig nagy eséllyel nem Kínából küldik. Sok kínai már Angliából vagy egyéb európai országból küldi az árut, és így a vám se érdekes!

2014. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval szivattyúval együtt az Ebay-en is egy százassal drágább:

[link]

2014. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!