Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon élhetek-e...

Magyarországon élhetek-e bejelentett lakcím nélkül az alábbi eset miatt? Kérdés részletezése lejjebb!

Figyelt kérdés
Végrehajtás miatt ingóságokra lefoglalást rendeltek el, viszont ahova be vagyok jelentve az negyed részben tulajdonom (ingatlan), az ingóságok nem az enyémek, de igazolni sem tudjuk, hogy kié mi, és nem szeretném, ha mások miattam szívnának. Ebben az esetben milyen kiskapu vagy megoldás létezik, amit ki lehetne használni? Külföldi lakcím is megoldható lenne, de az megint a későbbiekben komplikációt okoz (személyi leadása letelepedés miatt stb.) Ötleteket várok! Nagyon megköszönném a segítséget!

2014. ápr. 8. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A tartozás rendezése.
2014. ápr. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van olyan lehetőség, amit azt hiszem úgy neveznek, hogy település szintű lakcím. A hajléktalanoknak is ez van, a lakcímkártyán csak a település van.
2014. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tartozás rendezése kicsit nehézkes hirtelen, mivel 200ezer Ft-ról van szó egyben. Csak egy egérút kellene, amivel egy ideig le tudom rázni magamról ezeket... Első körben a külföldi lakcímet gondoltam megoldásként, de az mint írtam későbbiekben komplikálttá teszi a helyzetemet más oldalról. Település szintű lakcímkártya :) Egyébként egy T-mobile-os szerződést rúgtam fel, mert betelt a poharam velük...
2014. ápr. 9. 00:02
 4/7 A kérdező kommentje:
A településszintű kártyával rengeteg probléma vetődik fel, mint utánaolvastam...Gyakorlatilag kizárom magamat a világból :D Lehet, hogy akkor marad a külföldi lakcím mégiscsak...
2014. ápr. 9. 00:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Betelt a poharad velük.... Csodálkozol, hogy nekik is veled?

Amúgy pont a t-mobil az, ahol siman engednek reszletfizetest, akar 10e részletekben is, azt kellett volna időben kerned....

2014. ápr. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy betelt a poharam, miután aláírok egy határozott idejű szerződést és rá 1 évre már több, mint a dupláját fizetem, mint amivel elkezdtem... Jó biznisz ez nekik... Legszívesebben "elbeszélgetnék" azzal a személlyel, aki kitalálta ezt a jól kitervelt rendszert, amivel agyon vissza sz*patják a népet... Nem csoda, hogy tömegestül hagyják ott a T-mobile-t a felhasználók és dolgozók...
2014. ápr. 10. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

200000 Ft-on ennyit rugózol? Alírtad a szerződést nem? Akkor perkálj szépen, aztán válts egy feltöltőkártyás csomagra. Ebből tanultál, majd máskor megnézed mit írsz alá.

Szánalmas vagy, még a lakcímváltoztatási hercehurcát bevállalnád csak hogy megússzad. Mellesleg az sem megoldás.

2018. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!