Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Félek a szomszédaimtól,...

Félek a szomszédaimtól, állandóan lejmolnának, pletykálnak, megszólítanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sajnos elkövettem azt a hibát, hogy köszönésen túl szóba álltam velük, próbáltam eladni pár dolgom.meg van egy csöves, akiről rokonom nem tudta hogy az, mindig bejön a lépcsőházba, szóbaállt vele, beszélt rólam is hogy élek, mint élek, korábban a nevem sem tudták, erre egy meghatalmazást (közműves, ami bármikor beszerezhető)aláírattak velem, és most esett le, hogy direkt rám vártak, mert ott voltak, ahova járok, ahol ők sosem ácsorognak. meg stb

és mostmár, hogy mindenhol leállítanak lehúzni, meg még be is kopognak hozzám ezért, félek hogy egy idő után nem tudom őket lerázni, vagy ki lesik mikor nem vagyok és betörhetnek(van egy összetétele az itt lakóknak...).


van, hogy a lépcsőn ülnek, és mennék be, és nem mennek arrébb sem.


szorongva, félelemmel élek. nincs esélyem egyelőre elköltözni


2014. jún. 16. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"aláírattak velem"


Nem, hanem aláírtad!


Ne reagálj többet semmire. Majd megunják. Ha nem, akkor rendőrség zaklatás miatt.

2014. jún. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de hogy ne reagáljak arra, ha pl megállít megkérdezi kell e az, adjak neki cigit, meg stb?

az egyik már egyszer azzal jött, megkérdezheti e, mennyit keresek, arra miután panaszkodtam neki, hogy nem értem miért akar mindenki mindent rámsózni, hogy azt hiszik tele vagyok, vagy mi?erre is mit mondjak?


mert olyanokat hogy ne zavarj légyszi, meg magánügy, félek felhívás lenne kötözködésre.

2014. jún. 17. 01:24
 3/4 anonim ***** válasza:

vedd vagányra a figurát :D ne félve közöld velük hanem "tökösen" amikor kérnek valamit, hogy az ingyen leves megszűnt


https://www.youtube.com/watch?v=SREDBbcXjww

2014. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem állsz meg, hanem menet közben: Jajjj, ne haragudj, nagyon sietek, rohannom kell.

Lépcsőn ülnek: Bocsi, egy picit arrébbülnél, nehogy véletlenül megüsselek a szatyrommal?

Mennyi a fizetésed (és bármi más): Ne haragudj, de ez nem tartozik rád.

A lényeg az, hogy kedvesen, mosolyogva, de HATÁROZOTTAN beszélj. Ez a "ne hari", "bocsi" kezdetű szöveg bejön.

Nem vagy bunkó (mert ugye ettől tartasz, hogy akkor pl. betörnek) és nem látszik rajtad, hogy félsz tőlük.

2014. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!