Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A varrógép állandóan összecsom...

A varrógép állandóan összecsomózza az alsó szálat, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már állítottam a szálfeszességen, az öltéshosszon, mégis rossz. Pár centi varrás után totál összecsomózza az alsó szálat. Hobbivarrógép és én is teljesen kezdő vagyok.
2013. dec. 19. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ezek a varrógépek elég gagyik. De lehet, hogy az alsószál rosszul van betéve. Nézd meg a használati utasításban, hogy kell betenni az alsószálat.
2013. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orsós a géped? Ha az, amikor beteszed az orsót a bobinba, fogd meg a cérna végét és lógasd lefelé a bobint. Ha megfelelő a feszessége, szép lassan tekeredik le a cérna az orsóról. Lehet pösz a bobin rugója alatt is. Jó irányba zeszed be az orsót?
2013. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor lett olajozva a gep? Nekem ez okozta a problemat, igy amikor beolajoztam mar jol mukodott!
2013. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket! Az orsó rosszul volt benne a tartójában, meg kellett fordítani. Most már ezt is tudom:)

kész a terítő:)

2013. dec. 19. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!