Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit, miből kéne többet...

Mennyit, miből kéne többet tanulni nyáron?

Figyelt kérdés

Elkezdődött a nyár mindenki örül neki de én szeretnék nyáron tanulni mert jövőre középiskolás leszek és oda kell tennem magam ha jó bizonyítványt szeretnék! Végül is segítséget szeretnék kérni az ügyben hogy aki nyáron is tanul(nem feltétlen a nyelvekre gondolok)hogyan,mint,miszerint csináljátok?! Szoktatok listát készíteni vagy hogy?!

Minden esetre ha valaki hosszan letudná nekem vázolni hogyan kezdjek hozzá nagyon megköszönném! :)



2014. jún. 30. 16:06
 1/6 anonim válasza:
Szia.Hát,nekem van pár kilencedikes ismerősöm,akik azt mondták,a kilencedik ismétlés.Meg hogy ne járj nulladikra.Meg ilyesmik.Ez amúgy sulitól is függ,hogy milyen általánosba jártál-mert lehet,ott ötös voltál,de a középsuliban ezek az ismeretek ló.szt sem érnek.Meg attól is függ,milyen szakra mész,mi akarsz lenni.A gimi keményebb mint a szakközép.Ha gimis leszel,ülj le,és tanulj abból ami nem ment az általánosban:)
2014. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azokat vedd át, amikből gyengébb voltál, ami nem ment annyira, vagy amiket kihagytál és nem tanultad meg.
2014. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felesleges előre tanulnod, bőven elég, ha év közben rendesen készülsz. A 9. tényleg csak egy nagy ismétlés.
2014. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem pihenj még nyáron,élvezd ki,hogy addig alhatsz,ameddig akarsz,nem kell suliba járni.:D Majd tanulsz eleget iskolaidőben,hidd el,lesz 10 hónapod egy jó bizonyítvány elérésére,teperj akkor,ne most,amikor semmit sem számít.Ismételni augusztusban kéne,utolsó két hétben,elolvasgatod a 8.os könyveidet,füzeteidet,hogy kicsit képben legyél,ráhangolódj a dolgokra.Nem kell úgy készülni a gimire,mint egy államvizsgára,teljesíthető a dolog.Pláne,ha nem vagy buta.És nem vagy buta,mert felvettek.Ráadásul még szorgalmas is vagy.Menni fog,addig is szép nyarat! :)
2014. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Semmit, igyál és dugj minél többet
2014. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Az utolsónak pedig elment az esze! -.- :DDD

2014. júl. 28. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!