Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik energiatakarékos égő...

Melyik energiatakarékos égő fénye hasonlít leginkább a hagyományos 100w-os wolfram izzóéhoz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

melegfehér. a csavart csöves. nekem olyan van most épp az állólámpámban. nem olyan hideg a fílingje.

vagy van olyan is, ami en.tak. és rendes körte alakja van. annak is szép a fénye.

2010. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbbé általában.

Az olcsóbb kínai égőké szokott hidegfehér lenni. Én is találkoztam már olyannal. De általában a márkásabbaknak: Tungsram, GeneralEelectic, Osram elég jó fényük van.

2010. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jó minőségű, márkás fénycsövek bemelegedés után kellemes színű fényt adnak. Kb 20W os kompakt égő a gyártó szerint megfelel a 100Wos izzó fényének.
2010. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyártó persze hogy azt mondja! Neki az az érdeke.
2010. márc. 25. 23:21
 5/5 A kérdező kommentje:
A gyártó persze hogy azt mondja! Neki az az érdeke. Én tapasztalatokat szeretnék hallani.
2010. márc. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!