Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyedul vagyok itthon ejjel,...

Egyedul vagyok itthon ejjel, parom dolgozik. Felek. Es most meg minden zajt hallok is. Van mas is igy?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Van a lakásban beépített biztonsági rendszer és/vagy kutya, amelyik jelez? Ha igen, mitől félsz? 11 éve élek egyedül (egy nagyon zűrös válás után), mégse félek.
2014. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy mindent meghallasz. Minden csendesebb éjjel mint nappal. S éjjel mivel a háttérzaj kevesebb ezért az apró halk amúgy mindig meglévő zajokat meghallod.
2014. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi....se kutya,se riaszto...tarsas csaladi haz :(
2014. júl. 25. 00:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj el te is dolgozni. A legjobb módszer depresszió ellen.
2014. júl. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is félek a sötétbe pedig már 26 éves vagyok.Anyámék belémnevelték mikor nem akarta aludni éjjel, hogy jön a mumus,zsákosember,ördög,kobold, vagy épp a cigányasszony és belerak a zsákjába.Tudom hogy nincsen ilyen, nem léteznek,de tudat alatt rettegek valami megfoghatatlantól éjjel.Aludj tévénél vagy kislámpánál, nekem úgy jobb. 26N
2014. júl. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Többnyire a képzeleted játszik veled. Szemét dolog, de ha valamiért én is bekattanok valamiért, akkor elég arra gondolnom, hogy ha kinyitom a szemem, egy félszemű, véres arcú, hullasápadt nő fog rámbámulni fél centiről. Csak fél pillanat az egész, hogy beugorjon egy ilyen, és onnantól rémes az éjszaka.


És ha egyedül vagy, nem segít ezen semmi, se a tévé, se a zene.


32F

2014. júl. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 által leírottak igazak.

Ráadásul félelmed "kihegyezi" érzékelésed és lehet, amit félelmed nélkül meg semm hallanál, ilyenkor üvöltő zajjá változik.

.

Régi igazság: a félelem megteremti a félelem tárgyát.

2014. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köttessetek be riasztót és szerezz be kutyát. Még egy kis yorki is jelez, ha gyanús zajokat hall. Egyébként a mai világban mindenképpen kell valami védelem.
2014. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szuaszin ***** válasza:
Netről lehet mindenféle társat rendelni :) ajánlom!
2014. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!