Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek pókok ellen?

Mit tehetek pókok ellen?

Figyelt kérdés
Különböző méretű és fajtájú pókokkal szoktam találkozni bent a házban. A kaszás az nem zavar. Viszont vannak kisebb nagyobb más fajták is. Ma pl. reggel az ágyamban volt egy nagyobb példány, aminek a lábai már össze voltak rándulva, mintha megdöglött volna, de amikor papírral el akartam távolítani, még mozgolódott. Nagy első lábai voltak (egyszer kétszer kinyújtotta), a potrohán meg világosabb barna csík volt. De nem csak az én szobámban fordulnak elő. Vettem már ilyen kifejezetten bogár irtó spray-t, amivel ha kicsit lefújom szinte egyből megdöglött. Viszont hiába fújok le egyet egyet, mindig jönnek. Próbáltam, hogy a sarkokba fújok, meg ahol bejöhetnek (ajtó, ablak), de így is vannak. Valaki legyen szíves ajánljon már valamit, mert már nagyon elegem van belőlük.

2014. júl. 27. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Bizonyára te is szeműveges vagy, mint a feleségem, és nem látod a pókhálót. Ő amúgy írtózik is a póktól. Én vettem teleszkópos nyelű pókhálózót, és takarítás előtt a falat, éleket, sarkokat, bútorokat körül simogatom vele.

[link]

2014. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!