Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi segít az elalvásban?

Nevecske kérdése:

Mi segít az elalvásban?

Figyelt kérdés
1 hete kezdődött a story. Az udvaron voltam,amikor mellém 5 méterre lecsapott a villám.Sokkot kaptam,ledermedtem,remegett kezem lábam és képtelen voltam megszólalni egész délután. Nem mentem el orvoshoz.Azóta nagyon nehezen alszok el,ha sikerül akkor nyugtalanul,forgolódom,izzadok. Próbáltam figyelni a lélegzetemet,számoltam, forró fürdőt vettem, de nem megy :/ Félek a villámtól és sajnos most olyan az időjárás,hogy állandóan zivatarok vannak sok villámmal és nagyon sokszor éjjel. Eddig soha nem féltem a villámtól, most ha csak meglátom a fényét,főleg éjszaka eltudnék bújni, nagyon gyorsan ver a szivem. :/ De ha nincs is villám vagy vihar, azt álmodom :/ de fél óránként felkelek,már amikor ugye sikerül elaludni. Kérdésem az lenne,hogy forduljak orvoshoz? Vagy van valami természetes alapanyagú nyugtató ami segíti az alvást? Valaki szedett ilyesmit? Mi segített? Köszi a választ :)

2014. aug. 4. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
bújj hozzám éjszaka, az segít.
2014. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy ez sokat változtatott rajtad, akkor mindenképp menj el egy pszichológushoz, vagy akár a háziorvosodhoz, hogy adjon valami tanácsot. Lehet, hogy fel fog írni egy valami gyengébb nyugtatót vagy altatót.


Ha nem akarod, akkor igyál nyugtató hatású teát, drogériában lehet kapni. Mivel - sejtésem szerint - alapjából nem félsz a viharoktól, szerintem ez csak a sokkhatás eredménye, természetes.

2014. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lépni fogok :) Kedves első kommentelő,igazad van segít ha a barátommal összebújva alszom el akkor minden oké,de még nem tartunk az összeköltözésnél :)
2014. aug. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!