Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől gyűrődhet fel a padlósző...

Mitől gyűrődhet fel a padlószőnyeg és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

#padlószőnyeg #ellen #gyűrődhet
2014. aug. 14. 17:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vékony buklé, vékony habszivacs hátoldallal és nincs is leragasztva.
2014. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mi az a buklé?:) Amúgy szerintem nincs leragasztva, de a gyűrődést csak nemrég vettem észre, mint ha eddig nem lett volna...
2014. aug. 14. 18:27
 3/21 anonim ***** válasza:

Pl. odébb toltatok egy bútort.

Vagy viszonylag könnyű ágyon sokat mocorogtatok, az is képes odébbmászni (nálunk is), és a lábával gyűri a szőnyeget.

2014. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon nem tologattam én bútort mostanság, szóval nem hinném hogy ez lehet a baj. S mit tudok tenni ellene? Hiába próbálom kisimítani, egyszerűen nem megy.:)
2014. nov. 20. 18:23
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem két fő variáció lehet. Így látatlanban nem lehet biztosat mondani.

1. A szőnyeg egyik több m2-es sarka megcsúszott valami bútor miatt. Az adott sarkot (a gyűrődés és a sarok között) megtisztítod minden rárakott dologtól, és a sarokban állva, a szélét fogva egyenesre húzod.

2. Egy bútor lába helyi gyűrődést okozott, a szőnyeg anyagának deformálásával, egyes szálak megnyújtásával vagy hasonló módon. Ez jó eséllyel visszafordíthatatlan dolog, legfeljebb egy hosszabb ideig tartó lesúlyozás javíthat a helyzeten, vagy bizonyos anyagoknál rövidebb ideig, ha előtte vizet öntesz az adott részre.

2014. dec. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a segítő kommentet...:)
2014. dec. 17. 17:47
 7/21 anonim válasza:
Nekem akkor hullámos a padlószőnyeg, ha kiteregetem a vizes ruhát száradni :(Viszont egy idő után ha kiszárad,visszasimul.
2014. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Na, ilyenről sem hallottam még...:)
2014. dec. 30. 15:10
 9/21 anonim ***** válasza:
túl egyszerűnek hangzik, lehet, h rosszul képzelem el a dolgot, de a szélére nem lehet rakni kétoldalú ragasztószalagot?
2015. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2015. jan. 18. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!