Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Angol nyelvtanulás egyedül,...

Angol nyelvtanulás egyedül, otthon?

Figyelt kérdés
Szeretnék angolul tanulni viszonylag gyorsan és hatékonyan. Tudnátok adni egy pár tippet az elkezdéséhez? Meg esetleg valami jó nyelvkönyvet hozzá (teljesen kezdő szintre)?

2014. aug. 17. 08:49
 1/4 anonim válasza:

Rég voltam már teljesen kezdő, én biztos a duolingoval kezdenék(androidos telefonokra van), ha erre nincs lehetőség

akkor internetről nézd meg az igeidőket és a példamondatait abból a legalapvetőbb igéket megtanulhatod, aztán lezdj el lebutított szövegeket olvasni, és közben törekedj arra, hogy ne fordíts, végül nézz filmeket felirattal, aztán felirat nélkül.

Könyvet nem igazán ajánlanék nagyon sok köznyelvi szót kihagynak és csakis a nyelvtant tanítja, ami egy fél évig jó is ,de aztán sok lesz, főleg ha sokat gondolkodst, hogy melyiket használd.

2014. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyelvipercek .hu ha már költeni szeretnél rá. elég gyors és érthető kezdő szintől a felsőfokig megéri szerintem az ára.
2014. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Teljesen kezdő szinthez magyar kiadású könyvet javaslok, pl. Express English /Némethné/. És nyelvtanár igénybevételét helyes kiejtés rögzítéséhez.
2014. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon a tippeket!!
2014. aug. 20. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!