Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol tanulás otthonról...

Spanyol tanulás otthonról egyedül?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez az oldal megfelel erre a célra? Az angol nem akadály, magyarul nem találtam semmi ilyet:

spanish.about.com



2014. aug. 12. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Idén nyáron én is itthonról kezdtem el spanyolul tanulni, kezdésnek a duolingo.com-ot ajánlom.

Itt viszonylag játékos módon tudsz tanulni, 1-2 hónapja csinálom, és egész jól haladok.

Ezen kívül ha elakadsz, vagy kicsit jobban bele akarsz mélyülni a nyelvtanba, akkor ezeket ajánlom:


[link]

[link]

[link]

[link]


Valamelyik honlapot még én sem ismerem, csak elmentettem, mert valahol olvastam róluk, és gondoltam ha elakadok, vagy ha majd kevés lesz a Duolingo akkor jól jöhetnek még.

De első pár hónapba bőven elég a Duolingo, és tényleg max ha abszolút elakarsz akkor érdemes máshol utánanézni annak a résznek, amit nem értesz.

2014. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!