Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban lakunk, és a felettün...

Panelban lakunk, és a felettünk lévő szomszéd nagytestű kutyát tart, aki éjjel-nappal a fejünk felett ugrál, és már rettenetesen idegesít. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Az állaton kívül is elég hangos életet élnek, állandóan őket hallani. (ordibálás, sex..)Ilyenkor milyen jogok illetnek meg minket, van ahová fordulhatunk? Csak egy kis nyugalmat szeretnénk végre...:(

(Vagy marad a 2x200 wattos hangszóró?:))


2010. jan. 18. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a problémánk, csak itt nincs kutya, cserébe egy idióta csávó aki ordítozik folyamatosan és fúr-farag minden nap a LAKÁSBAN!

Engem is érdekelne megoldás :(

2010. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem sokat. Ez a társasház átka. Max. ha éjjel hangosak kihívhatod a rendőröket, akkor hátha visszavesznek kicsit. Ha bérlők,akkor esetleg szólhatsz a tulajnak, de ha az övéké a lakás, akkor nem sok minden van. Az én lakásom ki van adva, és a felettünk lakó alkoholista pár mindig csinálja a fesztivált, sőt többször elárasztották a lakást (így az enyémet is), mert nyitva hagyták a csapot. Sajnos nem sok mindent lehet velük tenni, mivel a lakás az övéké.
2010. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hmm.. nem tudom 5 hónapja itt lakunk, de csak 2-3hete van ez..
2010. jan. 18. 16:17
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Ha este 10 óra után is olyan hangosak, hogy nem tudtok tőlük aludni sem, akkor az csendháborítás, fel lehet őket jelenteni. Egyébként semmit sem tudtok tenni azon kívül, hogy rájuk hagyjátok, vagy megkéritek őket, hogy csendesebben...


Nekem is hasonló problémám van amúgy, én azt kívánom, bár nagytestű kutya lakna a házban. De 2 kisgyerek rohangál folyton a felettünk lévő lakásban, kiabálnak, dörömbölnek, furlyázni és hegedülni tanulnak, szal van hangzavar minden nap, ráadásul nem is szeretem a gyerekeket, és most még vizsgaidőszakom is van... Én sem tudok semmit tenni, mert este 10 után már náluk is csend van.

22/L

2010. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hangszigetelés a plafonra.
2010. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csendháborításra már rég nincsen időkorlát...
2010. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Esetleg menj fel kedvesen és beszélgess el velük, hogy ha van rá mód, esténként próbáljanak picit halkabban lenni,mert nagyon lehallatszik. Nem kell mindjárt rendőr.. Másrészt meg a panelban tényleg tolerálni kell azért ezt-azt.Mi például egész nap dolgozunk így vagy kora reggel,vagy este mosunk,porszívozunk néha. Ha feljönne a lakó,hogy lehallatszik akkor igyekeznek tekintettel lenni rá. Amíg nem, addig feltételezem,hogy szigetelnek a falak.Szóval egy próbát nálatok is megér.
2010. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet.Fölöttünk egy ötéves hülye gyerek alkik.Folyton ordít,bőg,futkos.Panel átka.
2010. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
alkik hylyett lakikot akartam írni
2010. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
A kutyák a petárda hangjától nagyon be szoktak ijedni... ;)
2010. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!