Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki csinált már ilyen konyha-e...

Aki csinált már ilyen konyha-előszoba cserét neki mennyibe volt ez az egész?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

cserét? azt max akkor tudsz csinálni, ha eladod lakást. máris ki lett cserélve az egész.

ha felújításra gondolsz, akkor én csináltam.

2010. jan. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Konyhabútort csináltunk decemberben, párom asztalos, szal munkadíj nincs. A konyhabútor 3,3 m hosszú, 2,6 m magas (felső szekrény). Az árak: bútorlapok 110 ezer + csempe 10 ezer + szerelvények 30 ezer + gépek (mosogatógép 100 ezer, sütő+főzőlap 140 ezer, elszívó 24 ezer) + vízszerelés 20 ezer + mosogató, ahhoz cucc: 20 ezer. A munkadíj ált az alapanyag ára szokott lenni (tehát nálunk 110 lett volna). Így a konyha össz kb 450-ben állt meg, ha jól számoltam.
2010. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!Mi a konyhát,a fürdőszobát és a wécét újítottuk fel tavaly nyáron.(kb 20nm volt összesen).Mindenhova járólap került,a wc-be és a fürdőbe drágább csillámporos járólap került,max 6nm kellett a többi helyre pedig greslap került,amely a legolcsóbb,de legtartósabb és apró homokszemcsék vannak benne,semmi luxus,csak praktikus és otthonos lett.A konyhabútor 160centis,alsó felső klaszsikus,90ezerbe került szereléssel,volt kettes mosdókagyló bele.Új csempék és szaniterek lettek,kád,mosdókagyló(a wc maradt,mert szinte új volt,de a tartályát cseréltük azóta már 2x sajnos).700ezerből kijött anyaggal,festéssel burkolással és egy konyhát előszobát elválasztó boltíves fal is lett,és az előszobába még mindig nincs bútor...
2010. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és nekünk nem lettek új gépeink sem a konyhába...szal elég drága volt...
2010. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!