Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van mindig ilyen büdös...

Miért van mindig ilyen büdös a szobámban?

Figyelt kérdés
Reggel, napközben és este is szellőztetek, de a szoba egy óra múlva (akkoris ha nincs bent senki) olyan mintha 50 ember lett volna egyszerre bent napokig. Van hörcsögöm, de nem hiszem, hogy miatta van mert egyetlen ismerősömnél sincs így mint nálam.(akiknek van hörcsögük)És akkoris ilyen szag van ha aznap takarítottam a helyét. Nem szeretnék illatosítót használni, inkább megszeretném szüntetni az okát.
2010. jan. 20. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól zár az ablak, akkor a levegő hamar állottá válik. Sok minden okozhat erős szagot, főlg bőripari termékek, de egyes műanyagok is. Gyakran az ágy a szag forrása (a nem friss lepedő, ágynemű).
2010. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézzél jól szét valamit nem felejtettél bent a szobába ami bomlásnak indult?
2010. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 2 takarítással szerintem elmúlna, porszívózás, portörlés vizes ruhával (én Flóraszeptes vízzel szoktam, persze, ha nem árt a bútorodnak a vizes ruha!) és feltörlés, ha parketta van. Az ágynemű valóban nagy bűnös tud lenni ilyen témában, vagy szennyes ruha.


Nem akarlak megsérteni, nem ismerem a takarítási szokásaid, de a kosznak is van szaga. Én egyszer kiadtam a lakásom, addig én sem tudtam, hogy az a kellemetlen szag, amit bizonyos embereknél, embereken éreztem, hogy mi lehet a forrása. Gyakorlatilag a lakásomat a bérlő hónapokig nem takarította, olyan szinten, hogy porcicák voltak még a padlószőnyegen is. Mikor kiraktam, 2 napig takarítottam, felporszívóztam és mindent, amit csak lehetett, letöröltem Flóraszeptes vízzel, közben folyamatosan szellőztettem (nyár volt) csak így sikerült "kiírtanom" azt a szagot. És többet inkább nem adtam ki a lakást.

Én ha főzök, nem szeretem az ételszagot a lakásban, illatmécsest szoktam gyújtani, vannak kellemes illatú illóolajok is. Még csukott ajtók mellett is van, hogy bemegy a szag.

2010. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit akarsz hinni, erősen befolyásolja a megoldás lehetségességét. Igenis büdösek a terráriumokban tartott állatok és/vagy a hozzá tartozó dolgok (pl. forgács, eledel, ürülék, vizelet, stb.). Elsősorban egy olyan, őszinte ember kellene, aki nem tart semmit és tiszta körülmények között él: szagoljon be hozzád és az ismerőseidhez és (ne) mondja, nem érződik az 'állattartás', hátha neki hiszel.
2010. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!