Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lesz ha veletlenul nem...

Mi lesz ha veletlenul nem huztam ki a falbol a melegszendvics sutot es eljottem otthonrol? Ki fog gyulladni a lakas?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, es egyedul lakok, nem tudok szolni senkinek. Mindig mindent kihuzok a falbol, meg az internetet is. De most reggel kapkodtam. Delutan erek csak haza. Baj lesz

? Nem er hozza semmihez. Meg nem is biztos,h ugy maradt, csak parazok..... :-\


2014. okt. 18. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mindíg mindent ki szoktál húzni, akkor ma is rutinból kihúztad, csak nem emlékszel rá.

Nyugi!

Majd ha hazaérsz, jelezz vissza, hogy minden rendben.

Addig is drukkolok neked.

2014. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd megnézzük este a híradóban. :)


Amúgy ha nincs a közelében semmi éghető, és nem is éghető dologra van téve, saját magát nem gyújtja ki. A fogyasztóvédelem az engedélyezési eljárás során kipróbálja őket ilyen szempontból is.

2014. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem maradt bedugva, csak raparaztam :-) koszi a valaszokat!
2014. okt. 20. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:

"mindent kihuzok a falbol, meg az internetet is"


Lol. Nehogy kigyulladjon a lakás az internettől.


Amúgy nem kell fosni, én egyszer a vasalót felejtettem bedugva, volt is finom meleg a szobában, mire hazajöttem. (És nem a lángoktól.)

2014. dec. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Finom meleg vagy te, utolsó. Nagyon finom.
márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!