Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szomszéd kérdés, ti mit...

Szomszéd kérdés, ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

röviden megpróbálom leírni mi a gond:-)

egy 8 lakásos panel lakás legfelső szintjén lakuk albérletbe november óta

van 3 gyerek (11,8,2évesek)kettő iskolás kb 16:30-ra érnek haza

én otthon vagyok a kicsivel gyesen

a párom dolgozik (összevissza sokszor éjjel is)


szal alattunk lakik egy öreglány a lányával és hát alig költöztünk be már feljöttek h ne hangosodjuk még tologattam a bútorokat azt sem tudtam mit hova tegyek .. pár nap múlva megint feljöttek h maradjunk már csöndbe mert nem tudnak tévézni aztán megint feljöttek h ez már tűrhetetlen és miért nem költözünk már el -- no ekkor elmondtam nekik h ez van én innen nem tudok elköltözni csak azért mert neki olyanja van 3 gyerek van és szerintem egyáltalán nem vagyunk hangosak és hát a panel ilyen minden hangot elvezett -- erre kiabálni kezdett velem...

azóta folyton veri a plafont és ordíttatja a rádiót olyan hangosan h simán felhallatszik a zene és amikor csak teheti kiüvöltözik a folyósra minősíthetetlen hangnemben


ha én most elmegyek akkor ugrik a kaució összege nem beszélve arról h a gyerekeknek sem jó ennyit költözni...


kérdés mit kellene tennem h abbahagyja ezt ?



2013. jan. 21. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk ugyanez volt. Semmi sem használt. Volt, hogy napközben aludtam, felkeltett, hogy ne zörögjek. Behívtam, mutattam, hogy egyedül vagyok, épp alszok ( szolgálat után) , de nem hitte el. Szerencsére meghalt. Te esetleg mondhatod neki, hogy amikor zörgést hall, egyikök jöjjön föl, a másik meg odalent hallgassa. Szal valamit próbálkozzál, mert borzalmas állapot.
2013. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Miért ugorna a kaució? Az nem egy ajándék, amit csak úgy adsz a bérbeadónak. Hanem egy biztosíték, ami elköltözés esetén (ha nem tettetek kárt a lakásban és nincs közműtartozásotok) VISSZAJÁR! Ha van albérleti szerződésetek és elismervényetek is a kaucióról, akkor a felmondási idő végén már költözhetsz is, természetesen kezedben a kaucióval.

A gyerekeknek meg el lehet mondani, hogy most egy olyan helyre megyünk, ahol ilyen h*lye nénik nem b*szogatnak minket:D Ők is örülni fognak.

2013. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Semmit nem fog, elakar üldözni. Nem öreglány hanem idős hölgy. Ez a panel ártalma.Ö most úgy gondolja, hogy semmit nem csinál csak pont azt mint ti.
2013. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Vagy esetleg kérhetsz kölcsön mondjuk DJ vagy zenész haverodtól pár száz wattnyi hangfalat megfelelő erősítővel, és amikor feljönnek, akkor szépen bekapcsolod, hogy EZ a zaj. Válasszanak, hogy az előbbieket viselik el, vagy ezt:D:D
2013. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Pont alattatok lakik? Áztatsd be..Csak észreveszi magát.
2013. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

az szerződés értelmében ha előbb elmegyünk mint 1 év akkor ugrik a kaució

azért írtam alá mert a lakás szép jó helyen van és olcsó és mert nem akarok költözni a gyerekek miatt

2013. jan. 21. 18:16
 7/18 A kérdező kommentje:

nekem az öreg hölgy olyan embert jelent akit tisztelhetek ,

de őt nem lehet, aki olyan hangnemben és kimondottan csúnya szavakat használ azt nem tudom, az nekem csak öreglány vagy nyanya


természetesen mikor beszéltünk akkor nem illettem ezzel a névvel és magáztam is rendje módja szerint ahogy a kora miatt illendő

2013. jan. 21. 18:19
 8/18 A kérdező kommentje:

nálunk nem szól hangos zene

a gyerekek 8:30 már ágyban vannak

suli után hazajönnek, ha van még lecó akkor megírják olvasnak játszanak esetleg egy mese a tv-ben vagy kis gépezés semmi olyan amit hangos lenne

abszolút semmi extra zajt nem csapunk sima hétköznapi zajok

2013. jan. 21. 18:23
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

A legkisebb gyereknek vegyél egy műanyag kismotort,amivel reggeltől estig száguldozhat a lakásban.

A nagyobbak kapjanak egy kosárlabda palánkot a szobába,ugrálókötelet és ehhez hasonló szórakoztató dolgokat. Az ágyról mostantól csak ugorva lehet lejönni.

2013. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Tegyetek szőnyeget mindenhova. Akkor nem hallatszanak majd a zajok. A gyerekeidnek meg mondd meg, hogy csendben játszanak. Ha tombolni akarnak, arra ott a játszótér.
2013. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!