Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy egy...

Hogyan lehetséges, hogy egy kalocsai zrt. által csomagolt pirospaprika "ÉDESNEMES FŰSZERPAPRIKA ŐRLEMÉNY" minősége sem színe, sem illata, sem íze meg sem közelít azt, amit ugyancsak Kalocsáról, egy kistermelőtől vásárolok?

Figyelt kérdés
A zrt által forgalmazott paprika nagyon hasonlít a Peruból behozott "pirospaprikára".

2014. okt. 24. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van ráírva származási helyként?
2014. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, Spanyolország! Csak ezt nevezem pofátlanságnak, mert azt hátul, apró, alig olvasható betűvel írták. Viszont elől mind a felirat stílusa, mind a csomagolás, mind pedig az embléma: Kalocsai Fűszerpaprika Zrt. Ezt nevezik a fogyasztók megtévesztésének.Pontosan azért, mert szerintem nagyon sok vevő beleesik ebbe a tévedésbe. A cég még csak nem is válaszolt az mail-emre. Kösz az infót!
2014. okt. 24. 09:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, az is lehet, hogy az őrleményt onnan hozták, vagy csak Spanyolországon keresztül. Így hát ki tudja, hol termett? Ez megerősít abban, hogy továbbra is a megszokott kistermelőtől vegyem.
2014. okt. 24. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy nagyüzemben minden belekerül,nincs ídő a válogatásra .

Eladásra készül ,nem "fogyasztásra ".

Mi megtermeljük magunknak.Igaz ez extra minőség,de munka is van vele . 1.7kg lett őrölve

2014. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is írtam nekik, és nekem sem válaszoltak. Tegnap tettem fel egy kérdést itt én is, miután ugyanígy felháborodtam, mint te. Én is furcsállottam, hogy miért olyan keserű mostanában, holott régebben finomabb volt az őrlemény. És én is nemrég vettem csak észre, hogy termelőhelynek Spanyolország is meg van jelölve. Szerintem ez vérlázító, holott a csomagoláson az áll, hogy Kalocsai Paprika, és sokan bedőlnek neki. Ha van kedved olvasd el az én kérdésemet is! http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__6..
2015. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!