Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legnagyobb fényerejű...

Melyik a legnagyobb fényerejű energiatakarékos (kompakt) izzó?

Figyelt kérdés

Garázs feletti mozgásérzékelős lámpába kellene.

A foglalat max 60w-ot bír el. Mit lehetne beletenni ami nagy fényerőt adna?

A kompakttal az a bajom, hogy lassan éri el a teljes fényerejét. Van más lehetőség is?



2014. nov. 15. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig névlegesen 105 W-osat láttam, ami valójában 20w körül fogyaszt. De ezek gyors ki-be kapcsolásra valóban alkalmatlanok, mert 2-3 hónap alatt kinyiffannak. Talán ledes reflektorokban kellene gondolkodni.
2014. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nem az amit akarsz, de szerintem jobb lehetőség mint a régi technológiát újítgatni, nagyobb a fényereje is.


Ha mindenképp E27-be valót akarsz, akkor ez:


[link]

2014. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha sokat használod, akkor ledes fényvető.


Nekem amúgy van 23 W-os energiatakarékos, ami 120-asnak felel meg a doboza szerint, de ezek soha nem olyan erősek, mint amit írnak, ez is vagy eléri egy 100-as normál izzó fényerejét, vagy nem.

2014. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 ezer lumen elég lesz? Ez egy hagyomásnyos 300W-os izzó fényereje. És a 60W-os foglalatba is betekerhető, mert 40W-ot fogyaszt. [link] Persze ez is 60-70%-on kezd el világítani, és kell pár másodperc míg 3172 lumen lesz...
2014. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden Somogyi Home terméktől óva intelek, mert hulladékok. Adapter kiégett, olajradiátorból szivárog az olaj, irányfény szintén elfüstölt. A legpocsékabb márka, persze ehhez mérten alacsony áron.. De a tizedét sem éri meg.
2014. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!