Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Luxus a mosogatógép? Venni...

Luxus a mosogatógép? Venni szeretnék, de ilyen megjegyzéseket kapok, hogy "Jól megy .! " Olyanoktól is, akik megtehetnék.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 23:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem luxus, mi most vettünk egyet használtam 35 ért.

Azt bánjuk, hogy nem 10 éve vettük.

Nagyon szépen mosogat!

2010. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta Balkan!Luxus ennyi erovel a mosogep,huto,tuzhely,porszivo,stb...Sot!A furdokad is az.Vedd meg!!!!Ne hallgass masokra.
2010. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az sir akinek a legtobb van.

Rengeteg vziet megtakaritassz vele, es nagyon alapos.

Ha meg valaki azt mondja de jol megy, mondd azt, nem panaszkodom, had egye meg a mereg , hogy valamit nem tud rolad :D

2010. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

80 ezerért vettünk egy Bosch-t pár hónapja. Imádom! Az összes házimunka közül mindig is a mosogatás volt a halálom. Most már nem. :-)


Rengeteg vizet megtakarítok vele, de főleg időt, amit így a családomra fordíthatok. Mosni se kézzel mosunk ma már, szerintem a mosogatógép se luxus. Rossmann sajátmárkás, olcsó mosóport, sót és öblítőt vettünk hozzá, ugyanolyan jól mosogat, mint a Calgonit, de töredékébe kerül.


Ha elfogadsz egy tanácsot: 12 terítékeset vegyetek, ne kisebbet. Még egy kis háztartásban is keletkezik főzés közben annyi mosatlan edény, hogy megtelik a gép.

2010. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem luxus. Én nem is ismerek senkit, akinek lenne.
2010. febr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne luxus? A 4 személyes jacuzzi az luxus, egy mosogatógép nem, inkább hasznos.
2010. febr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
Sztem meg nem is luxus, de felesleges. Én szeretek is mosogatni, és látni aahogy megtisztul a kezemben. És levakarhatom saját kezáleg ami odaszáradt , és tiszta lesz. ÉS az max fél óra sem a világ
2010. febr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk is van, ma már nem luxus. Furcsa az előző válaszoló, ő biztos kézzel mossa a ruháit is, ami nem baj, csak időpocsékoló. Én is javasolnék valamit: mi tablettát használunk, az a legegyszerűbb, csak belerakod a helyére, és indíthatod is a mosogatást. Nem kell a drága reklámozott cuccokat megvenni, a DM saját márkás tablettája (Denkmit) a legolcsóbb, és még környezetkímélő is! Természetesen ugyanúgy mosogat mint a háromszor annyiba kerülő!
2010. febr. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
attol fugg hany emberre
2010. febr. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!