Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vízteres cserépkályhát rakatné...

Vízteres cserépkályhát rakatnék, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Segítsetek dönteni! Mikor úgy döntöttél hogy cserápkályhát rakatsz mire figyeltél, mit hagytál ki a számításból, bevált, vagy megbántad?
2010. febr. 3. 12:40
 1/1 anonim válasza:
Mi 2006-ban rakattunk vízteres cserépkályhát és nem bántuk meg. Ebbe a nagy hidegben sokat spórolunk ezzel a megoldással és cca.100m2 fűtünk. Olyan cserépkályhást kerestünk, akiről tudtuk, hogy gyakorlati tapasztalata van már ebben a technológiában és a referenciái jók voltak. (nem egyszerű, de vannak jó szakemberek)A kályha cserepeken és a kályha ajtón kívül mindent Ő biztosított:a tartályt, csöveket, összerakáshoz szükséges segédanyagok, így a későbbiekben megúsztuk a vitákat az esetleges nem megfelelő tartály választás miatt. Remélem tudtam picit segíteni a döntésben. Nagyon szuper én csak ajánlani tudom. Mi úgy rakattuk, hogy az étkező és a hálószoba közötti falban van, és az étkező (tapósós) felől tudjuk elgyújtani, megspórolva a szemetelést a hálóban.
2010. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!