Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha tavaly igényeltem a NAV-tól...

Ha tavaly igényeltem a NAV-tól csekket az egészségügyi szolgáltatási járulék fizetéséhez, azt idén is fel tudom használni? Kitöltve nincs a csekk, csak a nevemmel, meg a számlatul. Neve és számával, ami ugye a NAV.

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert a számlaszám nem nagyon szokott változni. De meg tudod nézni a számlaszámokat a neten. A számlaszámot össze tudod vetni a csekken levővel.


[link]

2015. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel, én decemberben mentem és hármat adtak. Viszont ha eddig nem kellett fizetned, mert mondjuk volt munkahelyed és most szűnt meg, de maradt régebbről csekked, akkor ugyanúgy be kell jelentened előbb a változást, hogy innentől te fizeted.
2015. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, gondoltam, h nincs vele baj, csak jobb, ha utánajárok. Telefonon nem tudtam elérni őket, emailt írtam, semmi válasz, ezért a kérdésért meg nem fogok elutazni a NAVhoz.

Bejelentettem, igen, megkapták az ehhez tartozó nyomtatványt, köszönöm!

2015. jan. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!