Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mennyiből éltek meg?

Ti mennyiből éltek meg?

Figyelt kérdés

Mi kb. az össz bevételünk:150000ft

Abból 50 a rezsi, 50 a hitel és 50 ből élünk

Az szerintetek jó?

Alig jövünk ki belőle

Alig tudunk költeni ruhára, mert nagyon drága.

Hogy tudnánk olcsón vásárolni, hogy csináljunk, hogy hó végére maradjon nekünk min. 20000ft. A párom dolgozik, és úgy írtam le, hogy a 2 fizuja annyi, mert én 4 órába dolgoztam sokáig.


2015. jan. 9. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Le a kalappal előttetek, csodálatos a teljesítményetek! Ennyiből megélni tényleg ember feletti teljesítmény! Ha hó végére szeretnétek több pénzt, az NEM fog menni úgy, hogy olcsóbban vásárolsz. Már most is nagyon olcsón vásárolsz. Az egyetlen megoldás, hogy több pénzt keresel! Sok sikert!
2015. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Az miben segit rajtad ha leirjuk hogy mi mennyibol elunk meg?


De ha erdekelnek a szamok, leirom neked konkretan, mert pont most osszesitettem:


tavaly ketten 95.000 eurot kerestunk nettoban es 53.000 eurot koltottunk el.


Tehat havi atlagban 4400 eurot koltunk, ami 1.300.000 forint kabe, tehat ennyibol elunk meg. 3an vagyunk.

2015. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
150.000, ami marad reszi után kb a fele, nincs hitel, de így is csak szerényen élünk.
2015. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
230000 -ből 3 an hitel nincs , nem élünk nagy lábon. 30-40 ET félreteszünk de nem örökre el megy nagyobb bevásárlásra , vagy veszünk disznót levágni esetleg az állatoknak takarmányt. Ha elromlik valami kicseréljük. Végső soron el megy mind.
2015. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!